Stickers - Digital labels - Digital inleg - Buttons - Sleeves

Jullie logo, tekst of afbeelding op stickers

Stickers worden digitaal gedrukt in CMYK.
Let wel dat je PMS kleuren zo nauwkeurig mogelijk worden benaderd.
Een zelfklevend vinyl wordt digitaal bedrukt. Je stickers worden uitgesneden in de gewenste vorm. Ze worden los of op A4 of A5 vellen aangeleverd.
De stickers worden eventueel voorzien van een lamineerlaagje. Deze laag dient als extra bescherming tegen verkleuring en krassen.

Digital labels zijn digitale prints op een sticker
Deze techniek wordt vaker gebruikt, op artikelen waar geen andere druktechniek kan worden toegepast.
- Full colour stickers worden geprint
- Uitgesneden met een plotter
- Digitale labels op de geschenken aangebracht
Labelling is een veelzijdige druktechniek met enkele voordelen:
- Gebruik bij cilindrische gifts
- Kies transparante stickers, ze geven een ander effect dan witte stickers
- Bij grote aantallen worden je full-colour labels aangebracht door geavanceerde machines
- Zorgt voor een consistente en professionele uitstraling, ideaal voor het verstrekken van essentiële informatie.


Een digitale inleg wordt bij je geschenk gestopt
Met digitale inleg wordt jullie logo afgedrukt op een full-colour printer in CMYK, deze bieden:
- Fotografische beeldkwaliteit
- Scherpe tekst
Je gedrukte ontwerp wordt in de gewenste positie erbij gestopt.
- Poncho's
- Populaire sleutelhangers
- Antibacteriële schoonmaakdoekjes


Buttons printen?

Button printing is een digitale afdruk op een stuk papier dat vervolgens op een button wordt gedrukt.

Omdat de digitale bedrukking vóór de assemblage wordt uitgevoerd, wordt jouw ontwerp volledig op maat gemaakt.

Sleeves van papieren banden
Digitaal drukken, waarbij gebruik wordt gemaakt van kleine voorgesneden 360º films die in de vorm van je gifts worden gegoten. Zo bekomen we een groter gebied om jouw naam zichtbaar op te maken.
Deze techniek gaat uit van jouw merklogo op een hoes te plaatsen, niet op het geschenk zelf. Dit kan op een groot aanbod, zoals:
- Balpennen in hoes
- Kweeksetjes
- Kauwgommen
- Fleecedekens met kaart
- Giftssets van het merk We Love the Planet
Een premium touch die de beleving van het geven/ontvangen nog verbetert.
